10 rzeczy które trzeba wiedzieć o C9

10 rzeczy które trzeba wiedzieć o C9

10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Forever Clean 9

Clean 9 jako jeden z elementów Forever FIT to dziewięciodniowe oczyszczanie organizmu toksyn. W efekcie organizm zostaje oczyszczony wewnętrznie a skutkiem ubocznym jest utrata kilogramów. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawostek dotyczących programu Clean 9. 

1. W trakcie diety możesz odczuwać głód, który powinien minąć już trzeciego dnia.
Czasem podczas pierwszych dni Clean 9 możesz odczuwać głód, który jednak powinien ustąpić, zazwyczaj trzeciego dnia. Suplementy Forever Fiber i Forever Lite Ultra, które są dołączone do zestawu, wspierają uczucie sytości i pomagają w tłumieniu uczucia głodu. 

2. Należy stosować się ściśle do wskazówek zawartych w broszurze informacyjnej.
Forever C9 powstał po to aby usunąć z organizmu część z nagromadzonych toksyn. Toksyny te wpływają negatywnie na samopoczucie. Pierwsze dwa dni wspierają możliwości usuwania toksyn i przygotowują ciało do fazy, która będzie miała miejsce od trzeciego do dziewiątego dnia. Jeśli pominiesz dzień 1 i 2 będzie to miało zły wpływ na dni 3 - 9.

3. Garcynia jest jednym z suplementów zawartych w zestawie C9.
Garcynia to owoc tamaryndowca, który w składzie zawiera kwas hydroksycytrynowy. Udowodniono, że wpływa on pozytywnie na metabolizm tłuszczów. Zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne pomogą dodatkowo przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów.

4. Ważnym składnikiem C9 jest Forever Therm
Suplement Forever Therm to miks ekstraktów roślinnych i witamin, które wpływają korzystnie na metabolizm tłuszczów.

5. Jednym z elementów C9 jest białko roślinne w formie suplementu Forever Lite Ultra.
Białko to podstawowy budulec wszystkich komórek. Mięśnie człowieka potrzebują aminokwasów, których źródłem jest białko. Białko jest niezbędne do tego aby wpływać na wagę człowieka. Ograniczenie kalorii dostarczanych z pokarmu, wpływa na utratę masy mięśniowej, zanim organizm zacznie spalać tłuszcz. Suplement Forever Lite Ultra, czyli izolat białka sojowego, w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi, może pomóc usunąć z tkanek tłuszcz.

6. W trakcie C9 należy pić minimum 2 litry wody dziennie
Człowiek składa się w 72% z wody. Dlatego stale należy uzupełniać jej zapasy. Woda pomaga zachować odpowiedni metabolizm, gdyż bierze udział w większości procesów biochemicznych zachodzącym w ciele człowieka. Dobre nawodnienie wspomaga także utrzymanie uczucia sytości pomiędzy posiłkami. 

7. Aby osiągnąć najlepszy efekt w trakcie C9 należy spożywać posiłki odpowiednio zbilansowane.
Aby osiągnąć najlepszy efekt, warto postępować tak, jak opisano w książeczce dołączonej do zestawu C9. Samo obniżenie ilości kalorii w posiłkach nie wystarczy. Niskokaloryczne dania nie zawsze będą odpowiednio zbilansowane pod kątem substancji odżywczych, niezbędnych do detoksykacji organizmu. Dlatego warto przygotowywać posiłki zgodnie z zaleceniami i przepisami zawartymi w broszurce dołączonej do C9.

8. W trakcie Clean 9 należy unikać soli
Unikanie soli w trakcie trwania programu to bardzo ważna rzecz. Posiłki należy przyprawiać ziołami i przyprawami niezawierającymi soli.

9. Owoce i warzywa w trakcie programu C9
Podczas dziewięciodniowej diety od Forever można jeść owoce i warzywa. Ważne aby spożywane owoce i warzywa były dostarczane w rozsądnych ilościach i o odpowiednich porach.

10. Spodziewane efekty po przejściu programu Clean 9
Z doświadczeń osób po przejściu dziewięciodniowego programu C9 wynika, iż doświadczają one poprawę swojego wyglądu i lepsze samopoczucie. Zauważają one przypływ energii życiowej i poczucie lekkości. Być może spowodowane jest to utratą kilku kilogramów swojej masy ciała.

Forever C9 kupisz tu - LINK

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy od home.pl