Kod Rabatowy: TOP5 dla Nowych Klientów

 

Tylko Oryginalne Produkty Forever

Bezplatna Dostawa juz od 150,00 PLN

Forever Aloes do Picia

Forever Aloes do Picia

Forever Aloes, czyli aloes firmy Forever dotychczas występował w żółtym baniaczku. Jednakże niedawno producent Forever Living Products zmienił opakowania Forever Aloe Vera Gel na opakowania kartonowe, wykorzystując do tego technologię pakowania Tetrapak. Sposób pakowania typu Tetra Pak jest rewolucyjny. Opakowanie Tetra Pak produkowane jest w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można cieszyć się prawdziwym, świeżym smakiem soku aloesowego oraz wszystkimi jego zaletami. Forever Aloes jest produkowany wg procesu aseptycznego. To właśnie w wyniku tego, jego skład nie zawiera żadnych konserwantów, a dodatkowo zawiera aż 99,7% soku z miąższu liści Aloe Vera. Forever aloes jest ponadto poddawany surowej kontroli jakości na taśmach produkcyjnych Forever Living Products, co niemalże gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Forever aloes do picia występuje aktualnie pod postacią trzech produktów:

Forever Aloe Vera Gel - czysty miąższ aloesowy bez dodatku konserwantów i sztucznych słodzików
Forever Aloe Peaches - aloes do picia o smaku brzoskwiniowym, który dodatkowo jest wzbogacony witaminą C
Forever Aloe Berry Nectar - aloes do picia o smaku żurawinowym z dodatkiem jabłek, zawiera 90,7% miąższu aloesowego.
Forever Aloe Mango - dostępny od trzeciego kwartału 2021r.


Każdy z tych produktów jest już dostępny,  zapraszamy do zakupu.

O roślinie Aloe Vera

Skład rośliny Aloe Vera jest praktycznie doskonały pod kątem właściwości pro zdrowotnych. Zawartość aloesu sprzyja wielowarstwowemu działaniu na organizm, zwłaszcza że mamy tutaj do czynienia z efektem synergii, czyli współdziałaniem kilku składników, które potęguje działanie zdrowotne.

Główne obszary działania aloesu na organizm człowieka

Wspiera pracę układu immunologicznego. 
Aloes wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn
Wpływa na metabolizm
Posiada wpływ na pracę układu nerwowego

Ciekawostka

Największa plantacja Aloesu Forever znajduje się na Dominikanie i zajmuje powierzchnię 6500 akrów. Jest to największa plantacja na świecie. Idealne proporcje gleby i opadów deszczu zapewniają wysoką jakość aloesu Forever. Na plantacji w Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów aloesu a każdego tygodnia zbierane jest około pół miliona kilogramów aloesu Forever.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl