Kod Rabatowy: TOP5 dla Nowych Klientów

 

Tylko Oryginalne Produkty Forever

Bezplatna Dostawa juz od 150,00 PLN

Odchudzanie z C9 Forever

Odchudzanie z Forever Clean9™

W materiałach informacyjnych, producent informuje, że dzięki zestawowi C9 Forever uda nam się w stosunkowo krótkim czasie oczyścić organizm, czego skutkiem ubocznym, powinna szczuplejsza sylwetka, zdecydowanie lepsza kondycja i samopoczucie. 

Warto zauważyć, że zestaw od Forever nie jest żadnym przepisem na typowe odchudzanie. Fakt, że po przeprowadzeniu programu C9 traci się kilogramy jest tylko dodatkowym efektem ubocznym.

Efektem działania Clean 9 jest wyeliminowanie z organizmu toksyn i złogów kałowych, w efekcie czego dochodzi do zmniejszenia obwodów ciała, a także jego wagi. Dodatkowo, osoba z oczyszczonym organizmem zazwyczaj doświadcza ogromnej, dodatkowej ilości energii, cechuje ją poprawa trawienia i ogólna poprawa kondycji włosów i skóry.

Jak widać zapowiadane efekty po Clean 9 od Forever są bardzo obiecujące.

Co zawiera zestaw diety C9

Aloe Vera Gel™ 2 szt. - aloes do picia w 1-litrowym kartonie
Forever Lite Ultra Shake™  1 szt. - koktajl o wysokiej zawartości białka i minerałów

Dodatkowo w skład zestawu C9 wchodzi tzw. pakiet C9 na który składają się suplementy diety takie jak:

Forever Therm™ - 18 tabletek - mieszanka witamin i ekstraktów roślinnych
Forever Fiber™ - 9 saszetek - błonnik rozpuszczalny
Forever Garcinia Plus™ - 54 kapsułek - wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej
F.I.T. Shaker Forever - do robienia koktajli z dolnym pojemnikiem na suplementy

Przyrząd do mierzenia obwodu ciała

Czy jest trudno?

Wielu ludzi obawia się, że oczyszczanie organizmu z Clean 9 będzie trudne i bardzo wymagające. Nie ma jednak niczego bardziej mylnego, a to z uwagi na to, iż producent dostarcza nam tu nie tylko broszurę z instrukcją, przepisami i metodami przygotowania posiłków, ale też właśnie wszystkie niezbędne składniki, które już od początku są niemalże gotowe do tego, aby je przygotować i spożyć.

Wspomniana wcześniej instrukcja jest bardzo przydatna. To potężna dawka wiedzy, która podpowie Ci jak postępować dzień po dniu w czasie programu Clean9™. Znajdziesz tam nie tylko informacje o tym, czy konkretnego dnia możesz zjeść coś dodatkowego, ale też znajdziesz tam konkretne przepisy na przepyszne dania czy koktajle, dzięki którym przeprowadzenie programu Forever Clean 9™ będzie raczej przyjemnością.

Niezwykłą zaletą programu jest również to, że praktycznie każdy może dostosować jego cykl do swojego trybu życia. Wiele osób uważa że najlepiej rozpocząć dietę C9 od dni weekendowych. A to dlatego, że pierwsze dwa dni wiążą się z całkowitym brakiem dodatkowych posiłków, jeśli ktoś miałby być więc wówczas głodny, to lepiej, aby siedział w domu, aniżeli w pracy.

Teoretycznie może się wydawać, że dwa pierwsze dni tego programu powinny być najtrudniejsze. Nie zawsze jest to jednak prawdą. W rzeczywistości okazuje się, że ludzie już w pierwszych dniach zaczynają czuć, że program działa, że aloes ich oczyszcza i zamiast słabo się czuć, zaczynają czuć się o wiele lepiej niż wcześniej. To oczywiste, że w pierwszych dwóch dniach możesz czuć głód. Fakt jest jednak taki, że jeśli głód ten wytrzymasz, to już od 3-4 dnia poczujesz przypływ energii. Niezwykle ważne w ciągu każdego dnia programu jest to, aby pić duże ilości wody.
O tym trzeba pamiętać, bo dwa pierwsze dni bez jedzenia można spokojnie wytrzymać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl