Kod Rabatowy: TOP5 dla Nowych Klientów

 

Tylko u Nas - Dostawa Gratis od 100 PLN

 

Odbierz Prezent - Sztyft ALOE LIPS za Zakupy Powyżej 300 PLN

Probiotyki Forever Active Pro-B™

Probiotyki Forever Active Pro-B™

Zgodnie z definicją WHO, probiotyki to preparaty lub produkty żywnościowe, które zawierają pojedyncze lub mieszane hodowle żywych bakterii, wpływające korzystnie na zdrowie człowieka. Głównym warunkiem jest to aby zostały podane w odpowiedniej ilości.

Drobnoustroje te produkują kwas mlekowy i należą do rodziny Lactobacillus, Bifidobacterium, oraz do drożdżaków Saccharomyces. Fizjologicznie występują w mikroflorze przewodu pokarmowego człowieka. Ich cechą musi być zdolność przylegania do nabłonka jelita, tak aby nie zostały usunięte w krótkim czasie (chociażby w trakcie zatrucia pokarmowego czy biegunki). Dodatkowo, muszą być odporne na kwas solny zawarty w żołądku, enzymy trawienne, kwasy żółciowe. Dobrym przykładem probiotyków jest produkt Forever Active Pro-B™, który jest dostępny w naszym sklepie Aloes Forever.

Forever Active Pro-B™ zawierają bakterie probiotyczne które przynoszą wiele korzyści organizmowi człowieka, między innymi:

Wspomagją układ immunologiczny zwiększając odporność na zakażenia
Wspomagają procesy trawienia
Zwiększają wchłanianie witamin i minerałów
Podczas stosowania antybiotyków chronią naszą mikroflorę jelitową
Niektóre szczepy działają przeciwalergicznie i przeciwnowotworowo
Obniżają poziom cholesterolu
Łagodzą objawy nietolerancji laktozy
Posiadają zdolność syntetyzowania niektórych witamin z grupy B, Wit K, kwasu foliowego

Zobacz film na którym przedstawione są szczegółowe informacje dotyczące Forever Active Pro-B™

 

Istnieją badania, z których wynika, że podawanie probiotyków zmniejsza występowanie atopowego zapalenia skóry u niemowląt, łagodzi objawy astmy u dzieci, obniża częstość zachorowań na choroby górnych dróg oddechowych i podawania antybiotyków u dzieci, są skuteczne w leczeniu ostrych biegunek infekcyjnych i biegunek po antybiotykoterapii.

Kiedyś preparaty tego rodzaju trzeba było przechowywać w lodówce, aby zachować odpowiednie właściwości, obecnie są bardziej stabilne i często nie ma takiej potrzeby. W przypadku probiotyków Forever Active Pro-B™, dostępnych w naszym sklepie Aloes Forever, sytuacja wygląda podobnie, nie ma konieczności przechowywania ich w lodówce. Za każdym razem należy zapoznać się z ulotką, w której znajdziemy informacje o sposobie przechowywania suplementów.

Probiotyki Forever Active Pro-B™, który jest dostępny w naszym sklepie Aloes Forever pod tym adresem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy od home.pl