Aloes to roślina znana i ceniona już w czasach starożytnych. Wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze, ponadto zawiera wiele cennych aminokwasów, składników odżywczych, witamin, minerałów oraz składników aktywnych. Obecnie aloes można spotkać przede wszystkim w suplementach diety oraz kosmetykach.

Aloes wykorzystywany jest w produktach do pielęgnacji skóry oraz w różnego rodzaju zabiegach kosmetycznych ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Dostępny jest w wielu formach kosmetyków, stąd na pewno każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. 

Galaretka Aloesowa Forever to bezbarwny żel o szerokim spektrum zastosowania.

Galaretka Forever stanowi czysty, stabilizowany miąższ aloesowy, nadający się do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, u dorosłych i u dzieci. Tak szerokie możliwości stosowania spowodowały, że Galaretka Aloe Vera jest ceniona na całym świecie.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest delikatne, lecz skuteczne kojenie, Galaretka Forever Aloe Vera Gelly staje się naszym sprzymierzeńcem, a czasem nawet - wybawieniem od drobnych, ale dokuczliwych dolegliwości. Dzięki naturalnym znieczulającym właściwościom miąższu aloesowego znosi świąd, pieczenie i pomaga lżej przejść przez pierwszy bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń. Wchłania się idealnie i nie zawiera żadnych substancji oleistych. Ma jak najbardziej właściwy dla skóry, lekko kwaśny odczyn, dzięki czemu działa nie tylko łagodząco, lecz również bakteriostatycznie. Świetnie "trzyma się" wilgotnych śluzówek, działa ściągająco i przeciwgrzybiczo. Może być używana jako zupełnie osobny produkt pielęgnacyjny, ale również jako "podkład" pod inne specyfiki, gdyż wybitnie poprawia ich wchłanianie przez skórę.

Na co pomaga?

  • błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów)
  • przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry
  • niezastąpiona przy oparzeniach np. słonecznych
  • skraca czas trwania podrażnienia i stanu zapalnego skóry
  • koi przykre objawy uczuleń
  • naturalnie nawilża naskórek
  • znakomicie wpływa gojąco również na śluzówki
  • działa bakteriostatycznie i grzybobójczo


Galaretka Forever Aloe Vera Gelly jest również dopuszczona do stosowania u dzieci z tego względu iż nie podrażnia skóry. Jej wpływ na delikatną skórę dziecka jest wyjątkowy, dlatego producent dopuszcza możliwość jej stosowania nawet u najmłodszych.

Forever galaretka aloesowa jest dostępna w naszym sklepie Aloes Forever pod tym adresem.