Kod Rabatowy: TOP5 dla Nowych Klientów

 

Tylko Oryginalne Produkty Forever

Bezplatna Dostawa już od 150,00 PLN

Pasta bez fluoru od Forever

Pasta do zębów bez fluoru

Elementarny środek do pielęgnacji jamy ustnej, jakim jest pasta do zębów należy wybierać starannie i odpowiednio. Kluczowym czynnikiem przy wyborze jest wiek, stan szkliwa i kondycja dziąseł. Ponadto, należy brać pod uwagę wiek i tryb życia. Inna pasta będzie przeznaczona dla osób palących a inna dla dzieci. To też należy wziąć pod uwagę.

Istnieje wiele rodzajów past do zębów, każdy rodzaj należy rozważyć pod kątem indywidualnych potrzeb. Dodatkowo dobrze jest wybór ten skonsultować ze stomatologiem, który może wykonać całościowy przegląd jamy ustnej i dobrać produkty pozytywnie wpływające na jej stan. W przypadku doboru odpowiedniego preparatu do higieny zębów i jamy ustnej dla dziecka, wizyty kontrolne u lekarza dentysty są tym bardziej kluczowe. Odpowiednie nawyki, nabyte w wieku dziecięcym, pomagają ustrzec się dorastającemu człowiekowi od chorób zębów oraz dziąseł, które mogą stać się szczególnie szkodliwe. Dobra pasta do zębów (polecamy Forever Bright™) zdecydowanie jest tutaj sprzymierzeńcem w walce o zdrowie zębów i dziąseł, jednak nie mniejszym stopniem ważności należy określić technikę mycia zębów – a w jej osiągnięciu i wypracowaniu stomatolog może znacząco pomóc i zmotywować do trwałej obecności pozytywnych praktyk w codziennej higienie.

Wśród preparatów dostępnych na stronie sklepu aloes-forever.pl, znajduje się pasta Forever Bright™, która pozwala na usunięcie wszelkich osadów, nagromadzonych m.in. przez picie kawy, herbaty czy palenie papierosów, dzięki zawartości ekstraktu z aloesu. Producenci tworzą także pasty do zębów dla palaczy, które zawierają specjalistyczne związki usuwające przebarwienia wynikające z palenia tytoniu. Przy tym charakteryzuje je orzeźwiający smak oraz właściwości łagodzące. Wysokiej jakości pasta do zębów dla palaczy pomaga także w pozbywaniu się kamienia nazębnego. Jest to szczególnie ważny wątek dbania o higienę jamy ustnej w przypadku osób palących. Kiedy odkłada się i narasta kamień nazębny, szyjki zębowe mogą ulegać odsłanianiu. Zęby tracą przyczepność i następuje ich psucie. Taki stan może w niedalekiej przyszłości doprowadzić do parodontozy, która skutkuje utratą uzębienia, a niekiedy także innymi poważnymi dolegliwościami w obrębie dziąseł.

Inny rodzaj to pasty do zębów wrażliwych oraz pasty bez fluoru. Przykładem takiej pasty bez fluoru jest Forever Bright™, produkt dostępny w naszym sklepie Forever. Pasty tego typu zalecane są m.in. osobom cierpiącym na ból zębów podczas styczności z zimnym lub gorącym pokarmem. Dzięki zawartości specjalnych substancji, które ograniczają pobudzanie nerwów podczas szczotkowania, pasta do zębów wrażliwych pozwala czyścić uzębienie bez odczuwania bólu. Takie pasty mają również tradycyjne właściwości oczyszczające oraz odświeżające oddech.

Problemy z dziąsłami są bardzo powszechne, dlatego też stworzono pasty do zębów na krwawiące dziąsła, które regenerują uszkodzenia, nie podrażniają i wspomagają gojenie. Najlepsza pasta do zębów przeznaczona dla osób z problemami pozwoli zapomnieć o nich na długi czas przy regularnym stosowaniu. Takie pasty jednak zawierają w składzie dodatek fluoru.

Przy wybieraniu pasty pamiętaj, że preparaty używane przez dorosłych nie są zalecane dla dzieci. Dla małych dzieci produkowane są zupełnie inne produkty, które są odpowiednio bezpieczne i które dzieci mogą stosować. Pasty do zębów dla dzieci różnią się składem, ale także kolorem, opakowaniem i smakiem. Te wszystkie czynniki sprawiają, że łatwiej jest przekonać dzieci do codziennej higieny jamy ustnej. Pasta do zębów Forever Bright™ może być stosowane również u dzieci, gdyż jest dla nich bezpieczna, ze względu na brak zawartości fluoru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl