Karta Rabatowa

Chcesz otrzymać stały rabat 15% na zakupy produktów Forever Living Products?Zarejestruj się u producenta wypełniając formularz szybkiej rejestracji i zyskaj możliwość zamawiania produktów bezpośrednio w sklepie Forever Living Products Poland. 

Dzięki rejestracji otrzymasz swój indywidualny numer klienta (tzw. FBO ID) a wybrane produkty zamówisz telefonicznie lub poprzez sklep internetowy Forever Living. Wypełnij formularz rejestracji klikając w ten LINK. 
Uwaga! Zamówienia telefoniczne można składać tuż po rejestracji, po otrzymaniu numeru FBO ID, zaczynającego się od liczby 48.


Proces rejestracji jest szybki, łatwy i nie zobowiązujący. Nie istnieją żadne opłaty członkowskie ani wymóg składania określonych ilościowo zamówień. 

Już podczas pierwszego zamówienia otrzymasz zniżkę 15% na zakupy. Jedyny warunek jaki musisz spełnić to zakup na kwotę minimalną 250zł (po uwzględnieniu 15% rabatu). 

Ponadto, jeśli zarejestrujesz się w tym miesiącu, otrzymasz od nas bezpłatnie katalog produktów Forever Living oraz złotą kartę* z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz unikalnym numerem klienta (FBO ID). Dzięki temu, swój unikalny numer klienta będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki. 

Aby złożyć zamówienie na wybrane produkty, dzwonisz do Forever Living Products Poland pod numer
(22) 456 43 54 
następnie podajesz swój numer klienta (tzw. FBO ID) i składasz zamówienie. 

Za zamówienie płacisz u kuriera przy odbiorze - kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia można składać w dni powszednie, w godz. 9:00-20:00. Zamówienie złożone do godz. 13:00 otrzymasz kolejnego dnia roboczego.

Zakupy nigdy nie były prostsze!

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK

(w lewym górnym rogu strony jest możliwość zmiany języka na język polski, w razie problemów skontaktuj się z nami)

*warunkiem otrzymania katalogu i karty jest złożenie zamówienia w sklepie producenta (tel 22 456 43 54) przy użyciu swojego numeru FBO ID w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Jeśli adres odbioru przesyłki jest inny niż użyty podczas rejestracji, poinformuj nas o tym mailowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy od home.pl