Kupuj Taniej

Chcesz dołączyć do Forever i kupować produkty Forever taniej o 15% lub 35%? 

Dołącz Forever Living - zarejestruj się u producenta wypełniając formularz rejestracji i zyskaj możliwość zamawiania produktów bezpośrednio w sklepie Forever Living Products Poland.

Już teraz wypełnij formularz rejestracji klikając w ten LINK

Dzięki rejestracji otrzymasz status Novus Customer oraz swój indywidualny numer (tzw. FBO ID) a wybrane produkty zamówisz telefonicznie lub poprzez sklep internetowy Forever Living Products Poland.

Uwaga! Zamówienia telefoniczne można składać tuż po rejestracji, po otrzymaniu numeru FBO ID, zaczynającego się od liczby 48.


Już podczas pierwszego zamówienia otrzymasz zniżkę 15% na zakupyMinimalna wartość zamówienia to 250zł po uwzględnieniu 15% rabatu.

Uwaga! Jeśli podczas pierwszego zamówienia wykonasz zakup zestawu Touch of Forever - Start Your Journey Twój rabat na produkty od kolejnego miesiąca zwiększy się do 35%!

Aby złożyć zamówienie na wybrane produkty, dzwonisz do Forever Living Products Poland pod numer (22) 456 43 54, następnie podajesz swój numer klienta (tzw. FBO ID) i składasz zamówienie. 

Za zamówienie płacisz u kuriera przy odbiorze - kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia można składać w dni powszednie, w godz. 9:00-20:00. Zamówienie złożone do godz. 13:00 otrzymasz kolejnego dnia roboczego.

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK

(w lewym górnym rogu strony rejestracji jest możliwość zmiany języka na język polski, w razie problemów skontaktuj się z nami)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy od home.pl