Kod Rabatowy: TOP5 dla Nowych Klientów

 

Tylko Oryginalne Produkty Forever

Bezplatna Dostawa już od 150,00 PLN

Forever Lycium Plus

Forever Lycium Plus

Forever Lycium Plus to nic innego jak tabletki z bioflawonoidowymi ekstraktami z korzenia lukrecji DGL i owoców kolcowoju czyli licjum chińskiego. Poniżej krótka charakterystyka tego doskonałego produktu Forever.

O lukrecji

W starożytnym Egipcie i Grecji, lukrecja uchodziła za bardzo skuteczne lekarstwo. Wierzono, że korzeń lukrecji posiada magiczną moc. Wysoko ceniona była w medycynie staro chińskiej. Cesarz Shen Nung zaliczył ją do jednej z wielu mających właściwosci lecznicze. Do medycyny europejskiej wprowadzono lukrecję w XIII w. W średniowiecznej Europie z gotowanego korzenia otrzymywano ciemną i gęstą masę, którą formowano w pałeczki (lukrecję). W XVI i XVII wieku niektórzy medycy używali lukrecji jako środka wykrztuśnego oraz środka pomocnego w leczeniu chorób wątroby, żołądka, nerek i pęcherza moczowego. Dodatkowo, współczesne badania naukowe potwierdziły silne przeciwzapalne właściwości wyciągów z lukrecji.

O Licium

Kolcowój chiński (Lycium chinense) pochodzi z Azji Wschodniej. Występuje w formie krzewu dorastającego do około 1 m wysokości. Jego łodygi są kolczaste a jego kwiaty fioletowe i trąbkowate. Owoce to jasnopomarańczowe lub czerwone jagody długości około 1 cm. Liście kolcowoju (lycium) są popularnym warzywem w chińskiej kuchni. Jagody kolcowoju chińskiego znane są szerzej jako jagody goji. Pełnią one ważną rolę w tradycyjnej medycynie chińskiej – niemalże wszystkie ziołowe specyfiki leczący oczy zawiera je w swoim składzie. Ponadto jagody pobudzają, zwiększają wytrzymałość, poprawiają krew, osłaniają wątrobę, poprawiają wzrok, opóźniają efekty starzenia, stymulują układ odpornościowy. Są również bogate w aminokwasy, polisacharydy, karotenoidy I inne pierwiastki takie jak wapń, potas, żelazo, cynk, selen oraz witaminy. Najstarsza wzmianka o jagodach goji pochodzi z około 500 roku naszej ery.


"Forever Lycium zawiera bioflawonoidy o działaniu antyutleniającym ok.40-krotnie silniejszym niż witamina C"

Firma Forever Living połączyła ekstrakty z korzenia lukrecji oraz z licium chińskiego. W wyniku tego powstał produkt Forever o nazwie Forever Lycium Plus, który jest dostępny w naszym sklepie Aloes Forever pod tym adresem.

Podsumowanie

- wykazuje działanie wzmacniające i regenerujące. 
- zawiera bioflawonoidy o wybitnym działaniu antyutleniającym, 
- Lukrecja i licjum zawierają cały kompleks flawonoidów, chroniących kolagen przed niekorzystnymi dla niego procesami utleniania, dzięki czemu regeneruje skórę, tkankę łączną, uelastycznia stawy oraz wiązadła.
- licjum zmieszane z lukrecją bardzo korzystnie działają na tkankę miąższu wątroby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl